Radyo Tiyatrosu – Sepetçioğlu Osman Efe

Sepetçioğlu Osman Efe adlı Radyo Tiyatrosu YERLİ – DRAM – AİLE – İLİŞKİLER kategorisinde yayınlanmaktadır.

Oyunumuz, Nail Tan tarafından, Sepetçioğlu türküsünün hikayesi üzerine yapılan araştırma ve incelemelerden sonra, Radyo Oyunu olarak hazırlanmıştır. İlk sahne Anadolu’nun birçok yerinde sıklıkla görebileceğimiz ve bir zamanlar halkın, büyük öncelikle de erkeklerim bir eğlence kaynağı olan, Güreş müsabakası ile başlar. Aşk, Yiğitlik, Biraz kin, Bunun yanında, Vurduğunu deviren bir kahraman, vesaire, vesaire. Oyun hikayesinden çok geniş oyuncu kadrosu ile dikkat çekmekte. Oyun hakkında olumsuz sözler söyleyince dinleyicinin önyargılı olduğunu biliyorum. Hatta dinlemekten vaz geçildiği dahi oluyor. Ama yine de söylemek zorundayım ki, dinlerken güzel vakit geçirmeme. üstelik sıkılmadan dinlememe karşın. Oyun bittiğinde aklımda kalanlar hiç bir şey.

BU YAYINI ONLINE DİNLE

YERLİ – DRAM – AİLE – İLİŞKİLER temalı oyunlardan hoşlanıyorsanız BURADAKİ bağlantıdan benzer yapımları dinleyebilirsiniz.

Bu yayında Ali Davutoğlu, Alican Deniz, Alptekin Ertürk, Arkası Yarın, Baykal Saran, Bilal Gürdere, Burak Sergen, Fikret Ergin, Güven Besimoğlu, Mehmet Atay, Melek Baykal, Nail Tan, Nebi Tamyüksel, Nihat Hakan Güney, Nurtekin Odabaşı, Okan Şenozan, Orhan Aral, Oytun Şanal, Özlem Ersönmez, Radyo Oyunu, Radyo Temsili, Radyo Tiyatrosu, Radyo Tiyatrosu Podcast, Serpil Saraç, Sevinç Niş, Tansu Aytar, Turgut Sarıgöl, Türkçe Podcast, etiketlemeleri yapılmıştır.

RadyoOyunlari.com sitesinde bulunduğunuz, için teşekkürler. Yüzlerce yapımdan oluşan dev arşivimize ulaşmak için BURADAN devam edebilirsiniz.