Radyo Tiyatrosu – Kaybolan Yol

Kaybolan Yol, adlı Radyo Tiyatrosu YERLİ – MACERA – GİZEM ve YERLİ POLİSİYE SUÇ kategorisinde yayınlanmaktadır.

Web sitemizden,  14 Kategoriye ayrılmış yüzlerce Radyo Tiyatrosuna ulaşabilirsiniz.  Üstelik arşivimizi büyütmeye ve geliştirmeye devam ediyoruz.

Kendisi de Sinema ve Tiyatro oyuncusu olan, Merhum, İsmail Hakkı Şen’in yazdığı oyunumuzda, Fırtınalı bir gecede, Murat ve  Sinan bindikleri bir taksi ile istasyona doğru ilerlerken,  Sinan elinde bulunan çantayı sımsıkı tutmaktadır. Bir an tepeden kayalar düşer ve heyelan olur…

BU YAYINI ONLINE DİNLE

YERLİ – MACERA – GİZEM temalı oyunlardan hoşlanıyorsanız BURADAKİ bağlantıdan benzer yapımları dinleyebilirsiniz.

YERLİ – POLİSİYE – SUÇ temalı oyunlardan hoşlanıyorsanız BURADAKİ bağlantıdan benzer yapımları dinleyebilirsiniz.

Bu yayında Argun Kınal, Arkası Yarın, Aytaç Yörükaslan, Burçin Oraloğlu, Emin Ant, Erdoğan Gemicioğlu, Erhan Mesutoğlu, İsmail Hakkı Şen, Kâmran Yüce, Mehmet Asa, Özdemir Han, Radyo Oyunu, Radyo Temsili, Radyo Tiyatrosu, Radyo Tiyatrosu Podcast, Rauf Altıntag, Salih Sarıkaya, Tuncay Tunceli, Türkçe Podcast, Uğurtan Atakan, Vildan Gürelman, Yavuz Şeker, Yerli Yapımlar ve  Zihni Göktay etiketlemeleri yapılmıştır.

Web Sitemizde  bulunduğunuz için teşekkürler. Her gün biraz daha büyüyen ve gelişen. Radyo Tiyatrosu ve Arkası yarın türünde Radyo Oyunlarından oluşan  arşivimize ulaşmak için BURADAN devam edebilirsiniz.