Radyo Tiyatrosu – Kamil Usta

Kamil Usta, adlı Radyo Tiyatrosu YERLİ – POLİSİYE – SUÇ ve YERLİ – DRAM – AİLE – İLİŞKİLER kategorisinde yayınlanmaktadır.

Oyunumuzda, Çete reisi Usta Kamil. 20 yıl hapis cezası almış ancak iyi halden dolayı 8 yıl sonra cezaevinden çıkmıştır. İlk iş olarak Mahalle karakoluna giderek komiser ile görüşür. Şartlı tahliye olduğundan 2 yıl boyunca imzaya gelecektir. Cezaevinde marangozluk öğrenen kamil, artık Kamil Usta olarak anılmak ister. Amacı artık kendine sakin ve huzurlu bir yaşam sürmektir. Ancak döndüğünde Annesinin öldüğünü öğrenir. Şimdi tek yakını olarak Dayısı kalmıştır. ancak çok kısa süre sonra çeteler yine onun peşini bırakmayacaktır.

BU YAPIMI ONLINE DİNLE

YERLİ – POLİSİYE – SUÇ temalı oyunlardan hoşlanıyorsanız BURADAKİ bağlantıdan benzer yapımları dinleyebilirsiniz.

YERLİ – DRAM – AİLE – İLİŞKİLER temalı oyunlardan hoşlanıyorsanız BURADAKİ bağlantıdan benzer yapımları dinleyebilirsiniz.

Radyo Oyunları ile beraber, farklı birçok konuda Podcastleri dinleyebileceğiniz. TrPodcasts.com sitesine ulaşmak için BURADAKİ bağlantıyı kullanabilirsiniz. Türkçe Podcast önerilerinizi bize iletebilirsiniz.

Bu yayında, Ali Yalaz, Arkası Yarın, Burçin Oraloğlu, Cemil Şahman, Erhan Mesutoğlu, Gülşen Tuncer, Işıl Çoban, Mehmet Bulduk, Metin Çoban, Radyo Oyunu, Radyo Temsili, Radyo Tiyatrosu, Radyo Tiyatrosu Podcast, Rıdvan Çelebi, Selim Naşit Özcan, Süleyman Bulut, Türkçe Podcast, Uğurtan Atakan, Vehbi Aslan, etiketlemeleri yapılmıştır.

RadyoOyunlari.com sitesinde bulunduğunuz, için teşekkürler. Yüzlerce yapımdan oluşan dev arşivimize ulaşmak için BURADAN devam edebilirsiniz.