Radyo Tiyatrosu – Ateşle Oynanmaz

Radyo Tiyatrosu – Ateşle Oynanmaz: Bir eczacı olan Mark, karısı Catherine’e ait olan kozmetik şirketinin genel müdürlüğünü yapmakta Sekreteri Sofie ile yasak bir aşk yaşamaktadır.

Bu ilişki Catherine tarafından öğrenilince Mark eşi tarafından ilişkiye son vermesi yönünde uyarılır. Catherine bu ilişkiye bir son verilmezse kendisinin bu konuda gereğini yapacağını söyler. Diğer taraftan Sofie’de ya karın ya ben diyerek Mark’ı eşinden ayrılması yönünde uyarmaktadır. Şirketin yeni ürününün tanıtım çalışmalarının yapılması için Mark hariç tüm ekip hafta sonu bir otele giderler. Mark o sırada şehir dışında bulunmaktadır. Gece Sofie midesinden rahatsızlanır ve ölür. Bu ölümden çok kısa süre sonra bu ölümün zehirleme yoluyla bir cinayet olduğu anlaşılır. Cinayet için Catherine’e ait yüksek doz alınırsa ölümcül olan bir kalp ilacı kullanılmıştır.

Catherine bu cinayetten sorumlu olmadığını söylemesine rağmen Mark dahi ona inanmaz ve deliller onu işaret ettiğinden tutuklanır. Oyunumuzun devamını merak ediyorsanız, Polisiye ve Suç temalı yapımlardan hoşlanıyorsanız bu yapımı şiddetle tavsiye ediyoruz.

BU YAPIMI ONLINE DİNLE

Tüm Kategoriler (Radyo Tiyatrosu – Arkası Yarın)

Yabancı yazarların eserlerinden Polisiye ve Suç oyunları
Yerli yazarların eserlerinden Polisiye ve Suç oyunları
Yabancı yazarların eserlerinden Macera ve Gizem oyunları
Yerli yazarların eserlerinden Macera ve Gizem oyunları
Yabancı yazarların eserlerinden Dram, Aile ve İlişkiler oyunları
Yerli yazarların eserlerinden Dram, Aile ve İlişkiler oyunları
Yabancı yazarların eserlerinden Korku ve Gerilim oyunları
Yerli yazarların eserlerinden Korku ve Gerilim oyunları
Yabancı yazarların eserlerinden Mizah ve Komedi oyunları
Yerli yazarların eserlerinden Mizah ve Komedi oyunları
Yabancı yazarların eserlerinden Bilim Kurgu ve Fantastik oyunları
Yerli yazarların eserlerinden Bilim Kurgu ve Fantastik oyunları
Yabancı yazarların eserlerinden Din ve Felsefe oyunları
Yerli yazarların eserlerinden Din ve Felsefe oyunları

Web sitemizde. 14 Kategoride, Radyo Tiyatrosu ve Arkası Yarın türünde yüzlerce Radyo Oyunu, binlerce bölümüyle sizlerle buluşuyor. Üstelik, Arşivimizi büyütmeye ve geliştirmeye devam ediyoruz.
RadyoOyunlari.com olarak, bundan sonra daha geniş kitlelere ulaşabilmek arzusundayız. Bu nedenle tanıtımımıza vereceğiniz desteğe azami gereksinim duymaktayız. Öncelikle sitemiz yayınlarını günlük olarak takip etmenizi aynı zamanda, Sosyal medya hesaplarınızda yapacağınız paylaşımlarla desteklemenizi bekliyoruz.
Son olarak, daha nice yeni yapımlarda buluşabilmeyi diliyoruz. Hoşça kalın.