Radyo Tiyatrosu 5. Evlilik

Radyo Tiyatrosu – 5. Evlilik: Fransız yazar Robert Thomas’ın bir eserinden uyarlanmış, Yabancı Polisiye ve Suç kategorisinde, Arkası Yarın olarak hazırlanmış bir yapım. Ancak bölüm sayısı az olduğu için konu gereksiz uzamamış. Bu nedenle oyun temposu hızlı ilerlemekte ve insanda merak duygusunu sürekli tetiklemekte. Oyun son bölümüyle muhteşem bir final yapmış. İlk kez dinleyecekleri şaşırtacak bir şekilde nihayetlenecektir sanıyorum. Konusu ile ilgili çok fazla bir şeyler söylemek istemiyorum. Ancak yeni evli bir kadının eşinin ona karşı nazik olmayan tutumu ve onu bir para kaynağı olarak görmesinden usanması ve bu durumdan kurtulmak için bazı planlar yapması ile ilgili olduğunu söylemekle yetinelim. Fakat oyunun en güzel yanı hiçbir şeyin göründüğü gibi olmaması.

1. Bölüm

Bu bölümü iNDİR
2. Bölüm

Bu bölümü iNDİR
3. Bölüm

Bu bölümü iNDİR
4. Bölüm

Bu bölümü iNDİR
5. Bölüm

Bu bölümü iNDİR

Bu yapımı, Cihazınıza indirebilmek için, ilgili bağlantıya, cihaz durumunuza göre, Bilgisayarlarda sağ tıklayarak. Telefon ve Tabletlerde link’e basılı tutarak, açılan menüden hedefi kaydet yada sesi kaydet seçeneğini seçmelisiniz. Ancak bu işlem cihaz tür yada modeline göre farklılıklar gösterebilir.
Daha fazla RADYO OYUNU
Web sitemizde, 14 farklı kategoride çok sayıda Radyo Oyunu bulunmaktadır. Tercih ettiğiniz yapıma ulaşabilmek için, Site Ana Sayfasını, Arama alanını, Kategori ve Etiket linklerini kullanabilirsiniz. Üstelik dilerseniz, Bildirimlere de Abone olarak yeni yapımlardan haberdar olabilirsiniz.
Daha fazla PODCAST
Radyo Oyunlarına ek olarak. Farklı konularda Türkçe Podcast’ler dinlemek isterseniz, TrPodcasts.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Tüm Kategoriler (Radyo Tiyatrosu – Arkası Yarın)

Yabancı yazarların eserlerinden Polisiye ve Suç oyunları
Yerli yazarların eserlerinden Polisiye ve Suç oyunları
Yabancı yazarların eserlerinden Macera ve Gizem oyunları
Yerli yazarların eserlerinden Macera ve Gizem oyunları
Yabancı yazarların eserlerinden Dram, Aile ve İlişkiler oyunları
Yerli yazarların eserlerinden Dram, Aile ve İlişkiler oyunları
Yabancı yazarların eserlerinden Korku ve Gerilim oyunları
Yerli yazarların eserlerinden Korku ve Gerilim oyunları
Yabancı yazarların eserlerinden Mizah ve Komedi oyunları
Yerli yazarların eserlerinden Mizah ve Komedi oyunları
Yabancı yazarların eserlerinden Bilim Kurgu ve Fantastik oyunları
Yerli yazarların eserlerinden Bilim Kurgu ve Fantastik oyunları
Yabancı yazarların eserlerinden Din ve Felsefe oyunları
Yerli yazarların eserlerinden Din ve Felsefe oyunları

Web sitemizde. 14 Kategoride, Radyo Tiyatrosu ve Arkası Yarın türünde yüzlerce Radyo Oyunu, binlerce bölümüyle sizlerle buluşuyor. Üstelik, Arşivimizi büyütmeye ve geliştirmeye devam ediyoruz.
RadyoOyunlari.com olarak, bundan sonra daha geniş kitlelere ulaşabilmek arzusundayız. Bu nedenle tanıtımımıza vereceğiniz desteğe azami gereksinim duymaktayız. Öncelikle sitemiz yayınlarını günlük olarak takip etmenizi aynı zamanda, Sosyal medya hesaplarınızda yapacağınız paylaşımlarla desteklemenizi bekliyoruz.
Son olarak, daha nice yeni yapımlarda buluşabilmeyi diliyoruz. Hoşça kalın.